Opinie

Historie naszych pacjentów

Zuzia

Młodzi, zakochani, marzący o wspólnym dziecku… Nie spodziewali się, że przyjdzie im czekać i walczyć o swoje maleństwo dziesięć lat. Jednak jak podkreśla nasza pacjentka - iskierka nadziei zawsze jest, nie wolno się poddawać.

Grześ

Gdy trudna walka o upragnione dziecko trwa latami, wparcie partnera okazuje się bezcenne. Jeśli się wierzy
i walczy to musi się udać – przekonuje nasza pacjentka.

Lenka

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak trudną i długą drogę pokonują pary, by stać się rodzicami. Póki jest szansa warto walczyć. Potwierdza to historia naszej pacjentki.

Co nasi pacjenci mówią o klinice?

Aleksandra Karolina – spełnione marzenie

Aleksandra Karolina – spełnione marzenie

Nasza historia zaczęła się jak każda inna... Dwoje zakochanych w sobie ludzi, którym do szczęścia brakuje tylko jednego - malutkiego skarbu. Starania o dziecko zaczęliśmy jeszcze przed ślubem, jednak z miesiąca na miesiąc, gdzie zamiast dwóch kresek na teście przychodziła jak zwykle punktualnie miesiączka, nasze chęci opadały.

Opinia 1

Nie mogliśmy uwierzyć...

Staraliśmy się o dziecko około półtora roku. Na początku myśleliśmy, że może to trochę potrwa. Lekarz mówił nam, że trzeba poczekać około pół roku. Pół roku minęło a nam dalej się nie udawało. W końcu zaczęłam drążyć temat bo chorowałam kiedyś na endometriozę i pomyślałam, że to może być przyczyna naszych niepowodzeń.

Opinia 2

Najlepsza decyzja

Z mężem staraliśmy się o dziecko przeszło 5 lat. Robiliśmy wszystkie możliwe badania i nie było konkretnej przyczyny tego abyśmy nie mogli być w ciąży. Klinika Bocian była naszą drugą kliniką do której zgłosiliśmy się z problemem i bardzo się cieszymy, że do was przyszliśmy.

Klinika Bocian na Facebook'u