Aktualności

pierwsza wizyta

Klinika Bocian jest
już w Poznaniu

Klinika Bocian rozpoczęła swoją działalność w kolejnym mieście - w Poznaniu. Nowoczesna placówka leczenia niepłodności zlokalizowana jest w Nobel Tower. Wcześniej funkcjonowała tam Klinika IVITA, która w efekcie przejęcia dołączyła do sieci Klinik Bocian.

pierwsza wizyta

Sosnowiec: Rekrutacja do programu refundacji in vitro

Już 14 marca 2019 roku o godzinie 8.00 w Klinice Bocian w Katowicach rozpocznie się rekrutacja par do miejskiego programu polityki zdrowotnej „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Sosnowca w latach 2017-2020”.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Bezpłatne warsztaty
o in vitro

Zapraszamy do Katowic na bezpłatne warsztaty z cyklu „Od niepłodności do rodzicielstwa”, które poprowadzi dr n.med. Grzegorz Mrugacz, dyrektor medyczny Klinik Bocian. Spotkanie poświęcone będzie tematom związanym z IN VITRO.

pierwsza wizyta

Rekrutacja par z Sosnowca do programu in vitro

9 kwietnia 2018r. o godzinie 8.00 rozpocznie się rekrutacja do programu polityki zdrowotnej pn. „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Sosnowca w latach 2017-2020”.

pierwsza wizyta

Refundacja in vitro w Sosnowcu

Klinika Bocian z oddziałem w Katowicach ponownie będzie realizowała miejski program refundacji  in vitro dla mieszkańców Sosnowca. Zakłada on dofinansowanie do 5 tys. zł do jednej procedury zapłodnienia pozaustrojowego. 

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Warsztaty o in vitro

Zapraszamy do Katowic na bezpłatne warsztaty z cyklu „Od niepłodności do rodzicielstwa” realizowane z myślą o osobach starających się o dziecko. Najbliższe spotkanie w pełni poświęcone będzie IN VITRO.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Od niepłodności do rodzicielstwa

 

W Klinice Bocian w Katowicach rusza cykl bezpłatnych warsztatów „Od niepłodności do rodzicielstwa” dedykowanych osobom starającym się o dziecko. Inauguracyjne spotkanie zaplanowano na 7 października br.

pierwsza wizyta

Nowy dyrektor
medyczny w Warszawie

Do zespołu Kliniki Bocian w Warszawie dołączył dr Jarosław Niemoczyński, wybitny specjalista z 30-letnim doświadczeniem w zakresie leczenia niepłodności. Objął on jednocześnie funkcję dyrektora medycznego warszawskiej placówki Kliniki Bocian.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Ruszają badania kliniczne
w Klinice Bocian

Poszukujemy pacjentek chętnych do uczestnictwa w badaniu klinicznym realizowanym w Klinice Bocian, sprawdzającym, czy nowy lek podwyższy wskaźnik ciąż u kobiet w trakcie procedury in vitro – IVF i ICSI.

 

pierwsza wizyta

Sosnowiec: rekrutacja do
programu in vitro

25 kwietnia 2017 r. rozpocznie się rekrutacja do programu polityki zdrowotnej „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Sosnowca w latach 2017-2020”.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Katowice ruszyły z
procedurą in vitro

W Klinice Bocian w Katowicach rozpoczęto wykonywanie wszystkich etapów procedury in vitro. Niezbędne konsultacje, badania, punkcje i transfery odbywają się w nowocześnie urządzonych gabinetach i salach zabiegowych kliniki zlokalizowanej w centrum Katowic.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Wady i choroby macicy
a niepłodność

Macica tworzy właściwe środowisko dla rozwijającego się płodu, choroby i wady występujące w jej obszarze mogą być przyczyną niepłodności, a także zagrażać ciąży – mówi dr Arkadiusz Adamczyk w wywiadzie dla nieplodnirazem.pl.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

Regularne konsultacje z
dr Mrugaczem w Katowicach

W  Katowicach rozpoczyna regularne przyjmowanie pacjentek dr Grzegorz Mrugacz, dyrektor medyczny Klinik Bocian. Jest to kolejne miasto obok Białegostoku i Warszawy, gdzie doktor będzie systematycznie udzielał konsultacji w kierunku niepłodności.

pierwsza wizyta
pierwsza wizyta

PCOS a niepłodność

Zespół policystycznych jajników, jest najogólniej mówiąc zaburzeniem hormonalnym i jedną z najczęstszych przyczyn niepłodności u kobiet - tłumaczy dr Arkadiusz Adamczyk z Kliniki Bocian w Katowicach w wywiadzie dla nieplodnirazem.pl.

pierwsza wizyta

Rośnie liczba
zagranicznych pacjentek

Klinika Bocian w latach 2013-2015 zwiększyła czterokrotnie liczbę przeprowadzonych procedur in vitro wśród pacjentek z zagranicy. Z zabiegów zapłodnienia pozaustrojowego dotychczas skorzystały kobiety starające się o dziecko z blisko 15 krajów.

pierwsza wizyta

Nowa Klinika Bocian
w Katowicach

Na mapie Katowic pojawiła się nowa placówka leczenia niepłodności - Klinika Bocian. Znajduje się w centrum miasta, przy ul. Dąbrówki 13. Jest to już trzecia Klinika Bocian przeprowadzająca zabiegi in vitro w Polsce obok oddziałów w Warszawie i Białymstoku.

pierwsza wizyta

Klinika Bocian z wakacyjną
akcją kampanii ,,Płodny Polak

W lipcu rusza akcja bezpłatnych badań nasienia w Klinikach Bocian w ramach kampanii społecznej ,,Płodny Polak". Mężczyźni mogą profilaktycznie skontrolować swoje plemniki, by sprawdzić ich zdolność do zapłodnienia. Zapisy ruszają w Dniu Ojca - 23 czerwca br.